Wyniki meczów

Polski Związek Snookera i Bilarda Angielskiego

Rozegrane mecze 30. Mistrzostwa Polski → Lublin 2022



Kliknij na vs aby wyświetlić protokół meczu

No Miasto Zawodnik A Zawodnik B Miasto
1 Zielona Góra Antoni Kowalski 4 vs 0 Jakub Makowski Warszawa
2 Warszawa Jarosław Kowalski 4 vs 1 Krzysztof Czapnik Gąsawy Plebańskie
3 Warszawa Daniel Holoyda 1 vs 4 Tomasz Skalski Warszawa
4 Zielona Góra Marcin Nitschke 4 vs 1 Marek Zubrzycki Wrocław
5 Szczecin Paweł Rogoza 4 vs 0 Jakub Zakrzewski Konstantynów Łódzki
6 Wrocław Krzysztof Drążkiewicz 4 vs 3 Rafał Jewtuch Warszawa
7 Bobrowniki Ariel Trębocha 4 vs 1 Piotr Olejnik Wrocław
8 Bojano Łukasz Guzowski 4 vs 3 Marcin Bek Warszawa
9 Bieruń Konrad Juszczyszyn 4 vs 1 Marcin Karłyk Lwówek
10 Kraków Jakub Chromy 4 vs 2 Grzegorz Hołysz Wrocław
11 Warszawa Grzegorz Biernadski 4 vs 1 Krystian Ćwikła Poznań
12 Kraków Jason Wright 4 vs 0 Sebastian Milewski Warszawa
13 Zielona Góra Mateusz Baranowski 4 vs 0 Szymon Szmagaj Łask
14 Radom Bartosz Utkowski 4 vs 2 Felix Vidler Warszawa
15 Lublin Michał Kotiuk 4 vs 3 Rafał Górecki Warszawa
16 Warszawa Maciej Kusak 4 vs 1 Piotr Murat Lublin
17 Zielona Góra Antoni Kowalski 4 vs 0 Krzysztof Czapnik Gąsawy Plebańskie
18 Warszawa Jarosław Kowalski 4 vs 1 Jakub Makowski Warszawa
19 Szczecin Paweł Rogoza 4 vs 3 Marek Zubrzycki Wrocław
20 Zielona Góra Marcin Nitschke 4 vs 1 Jakub Zakrzewski Konstantynów Łódzki
21 Warszawa Daniel Holoyda 4 vs 1 Rafał Jewtuch Warszawa
22 Wrocław Krzysztof Drążkiewicz 0 vs 4 Tomasz Skalski Warszawa
23 Bieruń Konrad Juszczyszyn 4 vs 2 Marcin Bek Warszawa
24 Bojano Łukasz Guzowski 3 vs 4 Marcin Karłyk Lwówek
25 Bobrowniki Ariel Trębocha 4 vs 2 Grzegorz Hołysz Wrocław
26 Kraków Jakub Chromy 4 vs 0 Piotr Olejnik Wrocław
27 Warszawa Grzegorz Biernadski 4 vs 3 Sebastian Milewski Warszawa
28 Kraków Jason Wright 4 vs 3 Krystian Ćwikła Poznań
29 Zielona Góra Mateusz Baranowski 4 vs 1 Felix Vidler Warszawa
30 Radom Bartosz Utkowski 4 vs 1 Szymon Szmagaj Łask
31 Lublin Michał Kotiuk 4 vs 0 Piotr Murat Lublin
32 Warszawa Maciej Kusak 4 vs 3 Rafał Górecki Warszawa
33 Zielona Góra Antoni Kowalski 4 vs 0 Jarosław Kowalski Warszawa
34 Warszawa Marcin Bek 4 vs 0 Marcin Karłyk Lwówek
35 Szczecin Paweł Rogoza 4 vs 2 Marcin Nitschke Zielona Góra
36 Wrocław Marek Zubrzycki 4 vs 2 Jakub Zakrzewski Konstantynów Łódzki
37 Warszawa Daniel Holoyda 4 vs 1 Krzysztof Drążkiewicz Wrocław
38 Bobrowniki Ariel Trębocha 4 vs 1 Jakub Chromy Kraków
39 Bieruń Konrad Juszczyszyn 4 vs 1 Łukasz Guzowski Bojano
40 Gąsawy Plebańskie Krzysztof Czapnik 1 vs 4 Jakub Makowski Warszawa
41 Warszawa Rafał Jewtuch 0 vs 4 Tomasz Skalski Warszawa
42 Wrocław Grzegorz Hołysz 4 vs 3 Piotr Olejnik Wrocław
43 Warszawa Grzegorz Biernadski 4 vs 3 Jason Wright Kraków
44 Warszawa Sebastian Milewski 4 vs 3 Krystian Ćwikła Poznań
45 Zielona Góra Mateusz Baranowski 4 vs 2 Bartosz Utkowski Radom
46 Warszawa Felix Vidler 4 vs 1 Szymon Szmagaj Łask
47 Lublin Piotr Murat 3 vs 4 Rafał Górecki Warszawa
48 Lublin Michał Kotiuk 4 vs 3 Maciej Kusak Warszawa
49 Lublin Michał Kotiuk 4 vs 1 Jason Wright Kraków
50 Zielona Góra Marcin Nitschke 4 vs 2 Grzegorz Biernadski Warszawa
51 Bieruń Konrad Juszczyszyn 4 vs 1 Bartosz Utkowski Radom
52 Warszawa Maciej Kusak 0 vs 4 Ariel Trębocha Bobrowniki
53 Warszawa Marcin Bek 4 vs 3 Tomasz Skalski Warszawa
54 Kraków Jakub Chromy 1 vs 4 Paweł Rogoza Szczecin
55 Zielona Góra Antoni Kowalski 4 vs 2 Daniel Holoyda Warszawa
56 Zielona Góra Mateusz Baranowski 4 vs 0 Jarosław Kowalski Warszawa
57 Lublin Michał Kotiuk 4 vs 3 Marcin Bek Warszawa
58 Bieruń Konrad Juszczyszyn 4 vs 0 Ariel Trębocha Bobrowniki
59 Zielona Góra Mateusz Baranowski 4 vs 3 Paweł Rogoza Szczecin
60 Zielona Góra Antoni Kowalski 4 vs 3 Marcin Nitschke Zielona Góra
61 Zielona Góra Mateusz Baranowski 4 vs 1 Michał Kotiuk Lublin
62 Zielona Góra Antoni Kowalski 3 vs 4 Konrad Juszczyszyn Bieruń
63 Bieruń Konrad Juszczyszyn 1 vs 5 Mateusz Baranowski Zielona Góra

© PZSiBA 2020-2022 Wszelkie prawa zastrzeżone. Autor :