Schedule European Team Snooker Championships - Belgrade / Serbia 2019

     
Monday 3rd June 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Tuesday 4th June 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
10:00 A1 - A5 A2 - A4 B1 - B5 B2 - B4 C1 - C5 C2 - C4 D2 - D5 D3 - D4 MA1 - MA4 MA2 - MA3 MD2 - MD3 MB2 - MB3 MC1 - MC4 MC2 - MC3 MD1 - MD4
12:30 E1 - E4 E2 - E3 F2 - F3 F1 - F4 ME1 - ME4 ME2 - ME3 MF1 - MF4 MF2 - MF3 MG2 - MG3 MH1 - MH3 LA1 - LA4 LA2 - LA3 LB1 - LB4 LB2 - LB3 LC1 - LC3
15:00 D1 - D4 D2 - D3 B1 - B4 B2 - B3 C1 - C4 A1 - A4 A2 - A3 MA1 - MA3 MA2 - MA4 MB1 - MB3 MD2 - MD4 MC1 - MC3 MC2 - MC4 MD1 - MD3
17:30 C2 - C3 E1 - E3 E2 - E4 F2 - F4 MH1 - MH2 ME1 - ME3 ME2 - ME4 MF1 - MF3 MF2 - MF4 MG1 - MG3 LA1 - LA3 LA2 - LA4 LB1 - LB3 LB2 - LB4 F1 - F3
20:00 C1 - C3 C4 - C5 D1 - D3 D4 - D5 MC1 - MC2 MC3 - MC4 MD1 - MD2 MD3 - MD4 A1 - A3 A4 - A5 B1 - B3 B4 - B5 MA1 - MA2 MA3 - MA4 MB1 - MB2 LC1 - LC2
Wednesday 5th June 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Thursday 6th June 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
10:00 B1 - B2 F1 - F2 E3 - E4 LB3 - LB4 LA1 - LA2 LB1 - LB2 LA3 - LA4 F3 - F4 A1 - A2 A3 - A5 E1 - E2 B3 - B5 C1 - C2 C3 - C5 D1 - D2 D3 - D5
12:30 D1 - D5 ME1 - ME2 ME3 - ME4 LC2 - LC3 MF3 - MF4 MG1 - MG2 MH2 - MH3 MF1 - MF2 A3 - A4 B2 - B5 B3 - B4 C2 - C5 C3 - C4 A2 - A5 D2 - D4
17:00 M-L16 M-L16 M-L16 M-L16 M-L16 M-L16 M-L16 M-L16 L-L06 L-L06 L18 L18
Friday 7th June 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
10:00 L16 L16 L16 L16 L16 L16 L16 L16 M-QF M-QF M-QF M-QF
16:00 QF QF QF QF
Saturday 8th June 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Sunday 9th June 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
10:00 SF SF M-SF M-SF L-SF L-SF
14:00 F M-F L-F
Color legend: Men Ladies Masters

Players Match 1Match 2Match 3
MB3 - Michael Heeger04.06.2019 (10:00) - table 1204.06.2019 (15:00) - table 11
MB3 - Holger Marth04.06.2019 (10:00) - table 1204.06.2019 (15:00) - table 11
E1 - Jan Eisenstein04.06.2019 (12:30) - table 104.06.2019 (17:30) - table 206.06.2019 (10:00) - table 11
MF4 - Thomas Hein04.06.2019 (12:30) - table 704.06.2019 (17:30) - table 906.06.2019 (12:30) - table 5
A1 - Diana Stateczny04.06.2019 (10:00) - table 104.06.2019 (15:00) - table 704.06.2019 (20:00) - table 906.06.2019 (10:00) - table 9
E1 - Michael Schnabel04.06.2019 (12:30) - table 104.06.2019 (17:30) - table 206.06.2019 (10:00) - table 11
A1 - Linda Erben04.06.2019 (10:00) - table 104.06.2019 (15:00) - table 704.06.2019 (20:00) - table 906.06.2019 (10:00) - table 9
MF4 - Miro Popovic04.06.2019 (12:30) - table 704.06.2019 (17:30) - table 906.06.2019 (12:30) - table 5